Již brzy spustíme aplikaci LYFLE!

LYFLE – Školka do kapsy je ta nejsnazší cesta k informacím ze školky. Elektronická nástěnka, bleskové omlouvání dětí, všechny informace, fotky a dokumenty od učitelek na jednom místě – u rodičů v kapse. Kdykoliv školka něco do LYFLE přidá, tak Vám hned přijde upozornění na telefon (je potřeba mít staženou aplikaci) a můžete si rovnou procházet a stahovat fotky a dokumenty. To nejlepší na konec – vše na Vaší nástěnce je to, co se týká jen a jen Vašich dětí. Neuvidíte tak informace určené ostatním třídám nebo kroužkům, na které Vaše dítě nechodí.

Aplikace funguje již ve stovkách školek po celé České republice a ve všech se rodiče shodli na tom, že něco takového tu zkrátka chybělo. Přidáváte se tedy k desetitisícům spokojených rodičů a již brzy budete komunikovat se školkou tak, jak je hodno ve 21. století. Chytře, moderně a bleskově! LYFLE – Školka do kapsy.

Pozvánka Vám přijde na e-mail, který jste dali školce ke komunikaci. Jestliže chcete mít více účtů (např. matka i otec), je potřeba dát na každý účet jiný e-mail a tel. číslo. Aplikaci si můžete stáhnout kdykoliv, ale bez pozvánky se do virtuálního prostoru MŠ nedostanete.